Aktuality z Chaloupky

Zápis do Chaloupky  2022/2023

Zápis do naší školky probíhá právě nyní a potrvá do 31. května 2022. K zápisu Vašeho dítěte je nejdůležitější odevzdat vyplněný dokument Žádost o přijetí do MŠ, který naleznete v sekci Ke stažení a na jehož základě bude vydáno rozhodnutí o přijetí. Pro letošní rok je počet nově přijatých dětí stanoven na 18. Momentálně je 16 závazně obsazených míst.

Veškeré podrobnosti k docházce dětí a adaptační době budou sděleny na třídních schůzkách před nástupem do školky. Zde je možné předat osobně všechny ostatní dokumenty potřebné k nástupu dítěte do školky.

Třídní schůzky pro rodiče nově nastupujících dětí se budou konat ve druhé polovině měsíce srpna v prostorách školky. Datum bude ještě upřesněno e-mailem.

Prázdniny v Chaloupce jsou tento rok od 18. července do 12. srpna 2022. V tyto dny bude školka uzavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto.

Prázdninová akce !!!

V měsíci červenci a srpnu nabízí naše školka docházku i pro nezapsané děti. Jedná se o celodenní hlídání s pestrým a zábavným programem Cesta kolem světa. Hlídání je určeno pro děti od 2 do 5 let a probíhá v prostorách naší školky. Jednorázová cena za toto hlídání je 600 Kč/den + 100 Kč stravné (2x svačina, oběd a pitný režim).

Veškeré potřebné informace a rezervaci místa můžete provést na výše uvedených kontaktech či zasláním vyplněných formulářů na uvedený email.

Vzhledem k vládnímu nařízení ze dne 26. 2. 2021 je naše školka dočasně uzavřena.

Naše školka má oprávnění poskytnou rodičům potvrzení o výši školného pro uplatnění daňové slevy, která pro rok 2021 činí 15 200 Kč.

Seznam věcí, které jsou třeba při nástupu do školky:

 • pytel, kapsář nebo batoh na věci (ne igelitovou tašku)
 • holínky a pláštěnku (je na Vašem uvážení)
 • přezůvky (kdo je zvyklý chodit bosky, může)
 • pokrývku hlavy dle počasí, opalovací krém (dopoledne na zahrádku svítí slunce)
 • náhradní oblečení na ven i do třídy (kdo trénuje nočníček, tak raději více kusů)
 • pyžamo
 • zubní kartáček a pastu, hřeben, gumičky a sponky do vlasů (pro holčičky)
 • papírové kapesníky (nejlépe box)
 • plenky (kdo má), vlhké kapesníčky, krém na zadeček, dudlík, láhev, bryndák, pokud je třeba i mléko, ev. vlastní nočník, pokud je dítě zvyklé a neakceptuje jiný
 • usínáčka, oblíbenou hračku nebo tuli plenku
 • vlastní kelímek na pití, který si dítě bezpečně pozná

Baby office momentálně mimo provoz!!

Omlouváme se všem, kteří chtěli využít baby office, ale z kapacitních důvodů nelze tuto službu využít. Školka je plná až po strop, což nám bohužel nedovoluje postarat se plnohodnotně ještě o další děti navíc. Omlouváme se a prosíme o pochopení. Navíc v kanceláři, kde BO probíhá, je momentálně sklad pro potřebné z Ukrajiny.

Sdílená kancelář s hlídáním dětí již funguje. Potřebujete mít možnost pracovat na PC, vytisknout dokumenty nebo jen mít chvilku na sebevzdělávání po internetu, ale máte malé dítě do 5 let věku, které neustále potřebuje Vaši pozornost? Řešením je Baby office. Sdílená kancelář v prostorách naší školky, kde můžete nerušeně pracovat, zatímco se kvalifikované chůvy starají o Vaše dítě, ale přitom jste si stále na blízku. Získáte tím mnohem více, než jen čas pro sebe. Vaše ratolest bude mít zábavu, na kterou doma nezbývá čas. Bude komunikovat s dětským kolektivem a tím navazovat sociální vazby. A oba získáte klid k nezaplacení.